Richard Branson
„KLIENCI NIE SĄ NAJWAŻNIEJSI. PRACOWNICY SĄ NAJWAŻNIEJSI.
JEŻELI ZADBASZ O SWOICH PRACOWNIKÓW, ONI ZATROSZCZĄ SIĘ O KLIENTÓW.”

Firma MCM Invest pomaga w rozwiązywaniu problemów kadrowych, specjalizujemy się w pozyskiwaniu rzetelnych i chętnych kandydatów. Naszym celem jest budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z firmami które nam zaufały.
Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość.

Nasze usługi:

Rekrutacja jednorazowa
Rekrutacja jednorazowa jest to sposób pozyskiwania pracowników dla przedsiębiorców, który polega na dokładnym selekcjonowaniu kandydatów do pracy, tak, aby każdy właściciel firmy mógł pozyskać dokładnie takiego pracownika, jakiego potrzebuje.
Po podpisaniu umowy kierujemy pracownika w konkretnym zawodzie zgodnie z zgłoszonym przez Państwa zapotrzebowaniem. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi – w innym wypadku przysyłamy nowego pracownika. Rozliczamy się jednorazowo po zaakceptowaniu kandydata.
Leasing pracowniczy
Leasing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy takie rozwiązanie pozwala na szybkie pozyskanie pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.
Po podpisaniu umowy kierujemy w pełni przygotowanego pracownika z kompletem dokumentów zgodnie z zgłoszonym przez Państwa zapotrzebowaniem. Pracownicy w tym przypadku zatrudnieni są przez naszą firmę a przez cały okres współpracy świadczymy i ponosimy odpowiedzialność za naszych pracowników. Z Państwem rozliczamy się na początku miesiąca wystawiając jedną fakturę.
Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców
Dzięki naszemu doświadczeniu możesz w zatrudnieniu kierować się kompetencjami pracowników, a nie krajem ich pochodzenia. Pomożemy w wyborze właściwych form zatrudnienia oraz dopełnimy wszystkich formalności związanych z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców.
W dobie „rynku pracownika” coraz trudniej jest znaleźć odpowiedniego fachowca. Otwarcie się na pracowników spoza UE daje wiele nowych możliwości. Nie pozwól, by złożone procedury zniechęciły Cię przed zatrudnieniem obcokrajowców! W czym możemy Państwu pomóc? – rekrutacja cudzoziemców – kontakt z cudzoziemcami, a później również opieka nad pracownikiem-cudzoziemcem – formalności związane z legalizacją pobytu i pracy – odciążenie działu kadr w procedurach zatrudnienia i kontaktu z cudzoziemcami

Masz pytania? A może poszukujesz pracowników?
Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!